Zabiegi złuszczające


Mają na celu złuszczenie, rozpuszczenie oraz częściowe usunięcie warstwy rogowej naskórka. Tam gdzie komórki zostały usunięte organizm natychmiast zaczyna wytwarzać nową, zdrową tkankę. Otwierają się mieszki włosowe i pory ułatwiając wchłanianie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Poprawia się przepływ krwi w naczyniach włosowatych przyspieszając proces ochrony skóry. Taki rodzaj zabiegów gwarantuje natychmiastową poprawę stanu i kondycji skóry. Zabiegi takie są bardzo pomocne w przypadku skóry z rozszerzonymi porami, łojotokowej i trądzikowej, a także skóry starzejącej się oraz zniszczonej nadmierną ekspozycją na słońce.
Zabiegi złuszczające poprawiają strukturę i napięcie skóry, wygładzają drobne zmarszczki i blizny, mogą też rozjaśniać przebarwienia i plamy pigmentowe.

ZABIEGI / CENY

peeling migdałowy
Zabieg odmładzająco-regenerujący na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju skóry, również tej najbardziej delikatnej. Zabieg ten można wykonywać przez cały rok

zabieg na twarzcenacena: 140 zł

zabieg z użyciem mikrodermabrazjicenacena: 160 złzabieg INNO-PEEL Lightening
Jest to zabieg rozjaśniający, jednocześnie powodujący przywrócenie równowagi skórze mieszanej i tłustej. Unikalny skład peelingu tworzą witaminy A – kwas Reginowy oraz aktywne składniki de pigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask. Po nałożeniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka, połączona z przebudową i regeneracją włókien kolagenowych. Poprawia się jakość włókien elastycznych, następuje ujednolicenie kolorytu i zmniejszenie przebarwień, skóra wygląda na widocznie odmłodzoną.

zabieg na twarzcenacena: 200 złzabieg INNO-PEEL Skin - Recovery
Jest to zabieg spłycający rozstępy i blizny potrądzikowe. Peeling działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastylowe, dzięki czemu następuj znaczna poprawa sprężystości i napięcia skory. Zabieg skutecznie reguluje proces wydzielania melaniny, a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Peeling normalizuje pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza pory i widoczny sposób poprawia ogólną kondycję skóry trądzikowej.

zabieg na twarzcenacena: 200 zł

zabieg na twarz, szyję i dekoltcenacena: 250 złzabieg INNO-PEEL Bio C
Jest to zabieg przeciwzmarszczkowy i głęboko regenerujący.
Kuracja przeznaczona jest dla skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności i napięcia skóry), w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Stanowi również skuteczną terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych.
Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie. Peeling poprawia ogólną kondycję skóry, spłyca zmarszczki mimiczne i powierzchniowe, jednocześnie rozjaśniając istniejące przebarwienia. Silnie rewitalizuje skórę twarzy i hamuje procesy starzenia.

zabieg na twarzcenacena: 160 zł

zabieg na twarz, szyję i dekoltcenacena: 180 zł

Powrót do poprzedniej strony Powrót
Jesteś na stronie: OFERTA