Zabiegi pielęgnacyjne odżywczo-nawilżające


Nawilżanie skóry to podstawowe działanie pielęgnacyjne, powoduje, że skóra szybciej się regeneruje, ma wzmocniony system ochronny, odzyskuje dawny blask, jest bardziej napięta i elastyczna, miękka i gładka oraz wolniej się starzeje. Zabiegi nawilżające przeznaczone są d każdego rodzaju skóry. Aby odpowiednio ją nawilżyć nie wystarczą domowe maseczki i kremy, ale profesjonalne preparaty i urządzenia, które znajdziecie w naszym salonie kosmetycznym.
W zależności od skóry i rodzaju cery dobiera typ zabiegu, aby był najbardziej efektywny do danego rodzaju skóry. Możemy zastosować różne rodzaje urządzeń itd.

Wyróżniamy trzy rodzaje skóry:

Skóra wrażliwa
Charakterystyczne zaczerwienienia na twarzy, „pajączki”, nadwrażliwość na wiatr i saunę. Cera naczyniowa to problem wielu osób, które często nie zdają sobie sprawy, że przy odpowiedniej pielęgnacji można znacznie poprawić stan skóry.

Skóra tłusta
Skóra tłusta może być również wrażliwa, odwodniona i płytko unaczyniona. Charakteryzuje się nasilonym łojotokiem i nadmiernym rogowacieniem. Na jej powierzchnie występują zaskórniki, rozszerzone pory i zmiany zapalne. W dotyku najczęściej jej nierówna i szorstka, ma nieładny koloryt i błyszczy się. Bardzo często może wystąpić trądzik. Pielęgnacja jest nie łatwa. Podstawą jest higiena, oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie.

Skóra – cera dojrzała
Pojawia się około 35 roku życia. Wtedy właśnie zaczynamy zauważać zmarszczki mimiczne, które z biegiem lat ulegają pogłębieniu. Oprócz widoczny pojawiających się zmarszczek, wewnątrz skóry dochodzi do licznych przemian, kolagen i elastyna odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry z biegiem lat zanikają przez co skóra staje się bardziej wiotka, a owal twarzy przestaje być wyrazisty. Ponadto zmniejszeniu ulega ilość naczyń krwionośnych, przez co skóra jest gorzej dotleniona i traci zdrowe, bladoróżowy koloryt. Procesu starzenia nie jesteśmy w stanie zatrzymać, Lae możemy go spowolnić.

W zależności od potrzeb i charakteru skóry, wykonując zabieg możemy zastosować:

Mikrodermabrazja – czyli zabieg, polegający na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka, głowicą diamentową pod ciśnieniem. Efektem tego zabiegu jest wygładzenie i rozjaśnienie skóry.

Fale radiowe – pod wpływem energii cieplnej włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napięciu. Powoduje to funkcji regeneracji, pobudzenie fibroblastów oraz stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność, wyraźnie poprawia się jej napięcie oraz owal twarzy.

Peeling kawitacyjny – czyli bezbolesna metoda oczyszczania skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzieliny gruczołów łojowych. Peeling doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jonoforeza – jest zabiegiem elektroleczniczym, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego), który poprzez wprowadzenie do tkanek jonów, działa leczniczo na organizm człowieka.

Mezoterapia bezigłowa – jej ideą jest dostarczenie skoncentrowanych składników aktywnych w głębokie warstwy skory bez użycia igieł.

ZABIEGI / CENY

zabiegi nawilżającecenacena: 130-160 zł

zabiegi do cery wrażliwej i naczynkowejcenacena: 130-160 zł

zabiegi do cery tłustej i trądzikowejcenacena: 130-160 zł

zabiegi rewitalizująco-liftigującecenacena: 130-160 zł

Powrót do poprzedniej strony Powrót
Jesteś na stronie: OFERTA